Szabi Autósiskola

-  Adószám: 67913617-1-43

5.  - Képzési engedély száma:  KGHF/25517-6/2022-TIM

- Felnőtt képzési szám:    B/2022/000879

6.  Iskola vezető neve: Radványi Attila (Tel:70-614-15-24)

Iskolavezető száma: 12332

e-mail: holen21@gmail.com

7.  Ügyfélfogadó címe:

H-1173 BP.  Vackor utca 3

Tel.: 0620-371-26-32 ,

Félfogadás: hétfőtől-csütörtök  16 -18 óra

e-mail: kovacsszabina81@gmail.com

honlap: www.szabiautosiskola.hupont.hu

8. Tanfolyamra történő beiratkozás feltételei: a jelentkező rendelkezik sikeres elméleti vizsgával, a hatóságok nem tiltották el a járművezetéstől, valamint a vezetői engedélyét nem vonták vissza és kényszergyógykezelés alatt sem áll.

9. Előírt egészségügyi és PÁV vizsgálat „B”- kategória esetében: Egészségügyi  alkalmassági igazolás 1. csoportja szükséges. PÁV vizsgálat csak az 5. sikertelen forgalmi vizsga után szükséges.

10. Gyakorlati oktatásra történő felvétel feltételei:  A 8. pontban leírtakon kívül még mellékelni kell az elméleti tanfolyamot igazoló képzőszerv által kiállított képzési igazolást.

11Forgalmi vizsgára történő bejelentés feltételei: a kötelező óraszámot levezetése, az alábbiak szerint:

- alapoktatás kötelező óraszáma:    450 perc

- főoktatás (vezetés ) kötelező óraszáma:  1000perc

-vizsgaóra:                                           50 perc

Forgalmi vizsgára csak abban az esetben kerülhet sor, ha az oktatás során a kötelező óraszámon kívül a tanuló teljesítette az 580 km menettávolságot is. Nem lehet forgalmi vizsgára jelenteni 1450 perc vezetés után a tanulót, ha nem teljesítette az előírt 580 km távolságot. Az oktatónak törekedni kell arra, hogy az 580 km menettávolság 1450perc alatt megtételre kerüljön, amennyiben ez nem valósul meg, úgy addig kell az oktatást folytatni, amíg a kötelező menettávolság nem teljesül. Az 5. sikertelen forgalmi vizsga után pályaalkalmassági vizsgálaton kell részt venni.

A tanuló forgalmi vizsgára történő jelentését az autósiskola intézi. Sikeres elméleti vizsgától számított 2 éven belül, a tanfolyamot be kell fejezni, ha ez nem történik meg, akkor a teljes képzést újra kell kezdeni.

A vöröskeresztes tanfolyamot iskolánk szervezi, a vizsgára való jelentkezés egyénileg történik.      A tanfolyam alól az a tanuló kap felmentést: aki rendelkeznek egészségügyi végzettséggel vagy már elvégezte a tanfolyamot, illetve rendelkezik már „M” vagy „A” kategóriás jogosítvánnyal. A jogosítvány kiállításakor az okmányirodában a felmentésre szolgáló bizonyítványt be kell mutatni.

11/a.  Kötelező óraszámok:

Gyakorlat  „B”- kat

Alapoktatás

450 perc

Főoktatás

1000 perc

Összesen

1450 perc

A gyakorlati óra 50 perc időtartamú. A gyakorlati oktatásnál, a tanuló beleegyezésével az órák összevonására lehetőség nyílik. Egyszerre két óra kerülhet összevonásra, duplázni – azaz 2x2 órát összevonni -, csak a 10. óra után lehet, de a második óra után minimum egy óra  szünetet kell tartani.

12. Oktató autó típusa:. Toyota Yaris az oktató jármű a gyakorlati oktató tulajdona, és a Kormányhivatal által kiállított, járművezetők képzéséhez szükséges igazolással rendelkezik.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 6
Tegnapi: 10
Heti: 26
Havi: 25
Össz.: 2 226

Látogatottság növelés
Oldal: Képzési feltételek
Szabi Autósiskola - © 2008 - 2024 - szabiautosiskola.hupont.hu

A HuPont.hu-nál a honlap készítés egyszerű. Azzal, hogy regisztrál elkezdődik a készítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »